KOMUNIKAT PRASOWY
23.05.2014

2014 – Rok jubileuszu 130 lat Bydgoskich Mebli

ZAŁĄCZNIKI

Początki Bydgoskich Fabryk Mebli S.A. sięgają 130 lat wstecz, gdy w 1884 roku powstał pierwszy zakład produkcyjny, będący przodkiem dzisiejszej organizacji. W czasach, w których nic nie wydaje się trwałe, 130 rocznica to dowód na to, że tradycja jest w stanie przetrwać każdą próbę czasu.

 

Za sukcesem Bydgoskich Fabryk Mebli nie stoi pojedyncza osoba. Na obraz firmy składa się mozaika wielu indywidualności: pracowników, partnerów handlowych i klientów oraz ich ogromne zaangażowanie w tworzenie wieloletniej tradycji.

 

Bydgoskie Fabryki Mebli to przedsiębiorstwo, w którym liczy się pracowitość, profesjonalizm i wysoka jakość wykonania każdego mebla. Zbudowana na wieloletnim doświadczeniu, solidnych więziach partnerstwa biznesowego i lojalnej przyjaźni firma łączy współczesne trendy z tradycyjnym designem. Pasja tworzenia oraz bliskie relacje z klientami nadają marce Bydgoskie Meble specyficznego i rodzinnego charakteru.

 

130 lat działalności Bydgoskie Fabryki Mebli świętowały podczas tegorocznych Targów Meble Polska w Poznaniu. Imponująca historia firmy została przedstawiona na grafikach, między którymi ustawiono zabytkowe fotele i komody. Całe wydarzenie zostało uświetnione pokazami, uroczystym toastem i życzeniami nowych pomysłów oraz dalszych sukcesów w kolejnych latach działalności.


6 kb

6 kb

6 kb

5 kb

6 kb

6 kb

6 kb

6 kb
newsletter