Informacja o zakończeniu konkursu dla młodych projektantów

W związku z zakończeniem wydarzenia „IMS Sofa konkurs” Sąd Konkursowy podczas posiedzenia jednomyślnie orzekł, iż w tej edycji konkursu nie przyzna żadnej nagrody,
ponieważ zgłoszono zbyt mało prac, aby wyłonić zwycięzców. Nadesłane na konkurs pliki / projekty zostaną zwrócone i Organizator Konkursu nie rości sobie do nich żadnych praw.
Młodych projektantów zapraszamy do udziału w II edycji konkursu, o którym poinformujemy w dniu jego otwarcia.

Marka Bydgoskie Meble oferuje bogaty asortyment mebli skrzyniowych oraz tapicerowanych, produkowanych przez dwie znane polskie spółki:

HM Helvetia Meble Spółka z.o.o. sp.k. oraz IMS Sofa Sp. z o.o. Poznaj aktualne oferty pracy w obu spółkach i dołącz do zespołu cenionych specjalistów.

HM HELVETIA MEBLE SP.Z.O.O. SP.K.

HM HELVETIA MEBLE posiada 2 nowoczesne zakłady produkcyjne w Bydgoszczy oraz w Wieruszowie. Fabryka w Bydoszczy zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli skrzyniowych marki Bydgoskie Meble.

Jeśli chcesz w przyszłości dołączyć do zespołu,
skontaktuj się z nami i pozostaw swoje CV oraz list motywacyjny.

Adres e-mail: hm@ims.li

IMS SOFA SP. Z O.O.

IMS Sofa Sp. z o.o. posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Bydgoszczy, Chełmnie i Kobylnicy pod Słupskiem. Fabryki produkują komfortowe oraz atrakcyjne wzorniczo meble tapicerowane m.in. marki Bydgoskie Meble.

W tej chwili w każdej z w/w lokalizacji trwa rekrutacja na stanowiska: TAPICER i SZWACZKA

Zakres obowiązków na stanowisku Tapicer:

  • tapicerowanie wysokiej jakości elementów z tkaniny i skóry
  • wypełnianie pokrowców wkładami

Zakres obowiązków na stanowisku Szwaczka:

  • obsługa maszyny szwalniczej
  • szycie pokrowców tapicerskich

W ramach posady oferujemy:

  • naukę cenionego zawodu Tapicera lub Szwaczki dla osób bez doświadczenia
  • profesjonalne szkolenie pod okiem specjalisty dla osób z doświadczeniem
  • w obu w/w przypadkach zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów w pracy
  • bogaty i różnorodny pakiet socjalny oraz pełne świadczenia zdrowotne i emerytalne

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany nauką jednego z tych zawodów lub chcesz podjąć pracę, ponieważ posiadasz doświadczenie na danym stanowisku, skontaktuj się z Działem Personalnym w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Bydgoszcz
Dorota Kopacz
Tel. (52) 555 15 28
Adres e-mail: Dorota.Kopacz@ims.li

Chełmno
Grażyna Górecka
Tel. (52) 555 16 25
Adres e-mail: Grazyna.Gorecka@ims.li

Kobylnica k. Słupska
Anna Rynkiewicz

Tel. (59) 841 09 58
Adres e-mail: Anna.Rynkiewicz@ims.li

Program „Zostań specjalistą” dla absolwentów szkół gimnazjalnych z regionu kujawsko-pomorskiego

Firma IMS Sofa, producent mebli wypoczynkowych marki Bydgoskie Meble, jest inicjatorem programu „Zostań specjalistą”, skierowanym do absolwentów gimnazjów, którzy chcą zdobyć poszukiwany na rynku, dobrze płatny zawód. W ramach programu młodzież z regionu kujawsko-pomorskiego, która zdecyduje się na kształcenie w zawodzie Tapicera, może liczyć na wsparcie ze strony firmy.

Zawodu Tapicera absolwenci gimnazjów mogą uczyć się w dwóch współpracujących z firmą placówkach:

  • Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy, specjalizującym się w przygotowywaniu specjalistów do pracy w przemyśle drzewnym
  • Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, kształcącym rzemieślników pod czujnym okiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

W ramach programu „Zostań specjalistą” firma IMS Sofa Sp.  z o.o. oferuje uczniom zawodowych klas tapicerskich w Bydgoszczy:

  • praktyczną naukę zawodu w nowoczesnej fabryce mebli
  • umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego
  • kieszonkowe na własne wydatki
  • nagrody dla najlepszych uczniów
  • bogaty i różnorodny pakiet socjalny
  • gwarancję zatrudnienia w zawodzie Tapicera po ukończeniu nauki

Więcej informacji o programie „Zostań specjalistą” można uzyskać:

  • w Dziale Personalnym spółki IMS Sofa, nr tel. (52) 555 15 28