SKÓRY NATURALNEGrupa Prestige + to selekcja miękkich i sprężystych skór, garbowanych i barwionych naturalnym barwnikiem anilinowym w celu otrzymania obicia mebla o pożądanych właściwościach.

Skóry Prestige + (K) są uszlachetniane w procesie delikatnego, ręcznego polerowania, co nadaje im unikalny, puszysty wygląd i wysoką trwałość. Manualne garbowanie skóry przez wykwalifikowanych rzemieślników sprawia,
że każdy jej egzemplarz zyskuje niepowtarzalny charakter. W przypadku skór z grupy Prestige + (K) możliwe są niewielkie różnice w kolorze powierzchni, stanowiące efekt ręcznego polerowania.

Skóry Prestige + (R) zawdzięczają swoją miękkość i luksusowy połysk procesowi polerowania na gładko i woskowaniu powierzchni. Procesy uszlachetniania, jakim poddawane są skóry Prestige + (R) sprawiają, że odznaczają się
one wysoką estetyką powierzchni oraz długą żywotnością. Manualne garbowanie i barwienie nadają skórze wyjątkowy charakter, a możliwe różnice odcieni poszczególnych egzemplarzy podkreślają udział pracy ręcznej w ich produkcji.

Grubość: 1,2–1,4 mm
Skóra naturalna: Rancho (R)

Grubość: 1,3–1,5 mm
Skóra naturalna : Kenya (K)K-101
K-105
R-200
R-202
newsletter